СТУДЕНТКА, ВОЛОНТЕР, ЛЮДИНА

Є люди, які не знають, наскільки важливо те, що вони існують.

Є люди, які не знають, як багато для інших важить сама їхня поява у чийомусь житті.

Є люди, які не знають, скільки радості дарує іншим їхня усмішка.

Є люди, які не знають, на скільки біднішими інші почувались без них.

Є люди, які, не знають, що вони – дарунок небес…

(Бруно Ферреро)

1379980_747794701912773_994390936_n14 жовтня 2014 року в університеті відбувся вечір пам’яті «Студентка, Волонтер, Людина» надзвичайно талановитої, щирої та світлої Людини, нашої колишньої студентки, активної волонтерки Полуектової Анни. Рік тому через невиліковну хворобу Аня пішла з життя. Однак наша пам’ять про неї жива. Для того, щоб поділитись своїми спогадами на захід прийшли її друзі, одногрупники та викладачі. З уст кожного лунали щирі і теплі слова вдячності Анні за її громадянську позицію, щиру допомогу, підтримку та любов, яку вона дарувала кожному. Як зазначив керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський, Аня була надзвичайно енергійною і діяльною людиною, намагалася встигнути зробити усе: навчатись, самоудосконалюватися, подорожувати, допомогати батькам у вихованні трьох своїх братів, перейматися долею людей з особливими потребами. А ще – радіти кожній хвилині життя! Головне, що усі її запам’ятали як надзвичайно життєрадісну і життєлюбиву дівчину.

На захід прийшло чимало наших студентів-волонтерів. Адже впродовж багатьох років Аня активно займалась організацією волонтерської діяльності, була прикладом для багатьох волонтерів-початківців. Одним з напрямків її благочинництва була допомога розумово та фізично неповносправним людям.

Безымянный

Радою волонтерських загонів університету для належного вшанування пам’яті про неординарну студентку, було вирішено на честь Анни Полуектової назвати один із волонтерських загонів, а також оформити одну з навчальних аудиторій університету.