Архів за жовтня 15, 2014

ЯК НАШІ СТУДЕНТИ КЕРУВАЛИ МІСЬКОЮ РАДОЮ

Черговий крок на зустріч західним країнам робить Україна, відзначаючи Європейський тиждень місцевої демократії, що триває з 13 по 19 жовтня.

F1LmppwGrWE15 жовтня у рамках цього заходу відбувся День студентського самоврядування у нашому місті. П’ятнадцять студентів мали унікальну можливість побувати у стінах міської ради у ролі дублерів керівників усіх ланок управління. Наш університет представляли Вардинська Анна, Беник Вадим та Марчук Олександр. За результатами жеребкування студенти отримали наступні посади: Вардинська Анна працювала у департаменті соціального захисту населення, Марчук Олександр став завідувачем відділу державного реєстру виборців, а Беник Вадим – завідувачем відділу з обслуговування міської ради.

Розпочався робочий день зі знайомства з персоналом та специфікою роботи відділів. І згодом п’ятнадцять нових «чиновників» приступили до виконання своїх обов’язків. Перший досвід державної роботи, безперечно, пішов усім на користь. Ще одним цікавим і 1413461854_dsc_0987важливим заходом цього дня було висування кандидатів на посаду голови студентського самоврядування міста. Приємно відзначити, що серед трьох кандидатур є і студент нашого університету – Беник Вадим.

Від імені усіх студентів, які брали участь у Дні студентського самоврядування хочу висловити подяку працівникам міської ради та департаменту гуманітарної політики за чудово проведений час, теплий прийом та безцінний досвід який нам пощастило здобути.

Олександр Марчук, студент історичного факультету.