Конкурс-2014/15 Стипендіальної програми «Завтра.UA»

20-го жовтня Фонд Віктора Пінчука вдев’яте розпочинає конкурсний добір учасників стипендіальної програми «Завтра.UA». Головною метою програми є сприяння формуванню мережі молодих лідерів – нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яке стане рушійною силою прогресивних змін в Україні.

завтра Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Прийом документів на Конкурс-2014/15 та online-реєстрація триватимуть на сайті програми zavtra.in.ua з 20-го жовтня до 30 листопада 2014 року.

Щоб стати стипендіатами програми, ви повинні відповідати наступним вимогам:

•  активна громадянська позиція та участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • академічна успішність;
  • оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальні умови участі* у Конкурсі-2014/15 дізнайтесь на сайті програми у розділі «Конкурс».

*Примітка: У зв’язку із ситуацією, що склалася на сході України, при виникненні складнощів з поданням документів або їх оформленням студенти ВНЗ Донецької та Луганської областей можуть звертатись до представників програми, де їх звернення будуть розглядатися в індивідуальному порядку. Контактні адреси: konkurs@zavtra.in.ua та info@zavtra.in.ua.

Якщо ви відповідаєте очікуванням до потенційних стипендіатів – обов’язково візьміть участь у конкурсі та станьте ними! J Оскільки саме стипендіати отримують:

• щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року;
  • одну з найбільших у країні мережу однодумців;
  • експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;
  • доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;
  • стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,
  • навчання в PinchukArtCentre в рамках StudentLab;
  • участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та форумі Climate Chаnge Camp;
  • можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;
  • рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

За 8 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2000 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 86 закладів стали її офіційними партнерами.