«НАЦІОНАЛЬНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ СОЮЗ» ЗБИРАЄ САМОВРЯДЦІВ-ПЕДАГОГІВ!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з Спілкою студентів та молоді Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди 31 жовтня – 1 листопада 2014 року проведуть засідання Координаційної ради педагогічних ВНЗ України. Захід відбудеться на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Під час засідання Координаційної ради буде виокремлено проблемні питання та окреслено шляхи їх розв’язання в сфері студентського самоврядування майбутніх вчителів. Також, в рамках даного засідання, планується провести круглий стіл “Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд”. Для участі у заході необхідно до 26 жовтня заповнити електронну анкету. За додатковою інформацією звертайтесь до голови Спілки студентів і молоді ХНПУ імені Г.С. Сковороди Карини Вакуленко (тел. 063-931-99-81) та голови Координаційної ради педагогічних ВНЗ Національного студентського союзу Анастасії Дудки (тел. 099-550-71-44).