В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ 70-У РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

IMG_7438 28 жовтня 2014 року з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників академічна громада університету взяла активну участь у мітингу-реквіємі по загиблим у другій світовійIMG_7474 війні. Під час мітингу до пам’ятників воїнам-визволителям та до братських могил було покладено вінки і квіти. Студенти-волонтери вручили колишнім ветеранам-викладачам університету вітальні листівки.

Студенти та викладачі нашої alma mater активно долучилися і до загальноміських заходів з відзначення річниці визволення нашої Батьківщини. Зокрема, золоті голоси університету Гнатенко Олеся, Волощук Марина (факультет іноземної філології), Маленкова Альона, Блазій Артем (факультет української філології та журналістики), Маленков Василь (факультет фізичної культури) та інші взяли участь у концерті, присвяченому 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників, який відбулася у Сквері Танкістів.