КРАЩІ «МІЗКИ» ФАКУЛЬТЕТІВ РОЗПОЧАЛИ БОРОТЬБУ ЗА КУБОК РЕКТОРА З БРЕЙН-РИНГУ

IMG_7481

28 жовтня відбувся переший тур гри для інтелектуалів «Брейн-ринг», у якому взяло участь 10 команд: «Fox PP» (факультет КСПП), «АТБ» (педагогічний факультет), «Еврика», «Double N» (фізико-математичний факультет), «Non stop», «Per aspera ad astra» (факультет іноземної філології), «Personas grata» (факультет української філології та журналістики), «Геліос» (природничий факультет), «Nota bene» (історичний факультет) та навіть команда факультету фізичної культури «Спартанці».

IMG_7506

Дійство було надзвичайно захоплюючим, питання цікавими, як кажуть гравці зі стажем «не на знання, а на логіку». Модератором питань і ведучим «гри мізків» був керівник відділу навчально-виховної та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський. Починаючи новий тур, ведучий нагадав командам правила змагань, розповів про славні перемоги наших студентів-інтелектуалів наприкінці 80-х на початку 90-х років минулого століття, коли капітаном збірної нашого навчального закладу він був.

IMG_7501

Гра настільки усіх захопила, що у разі відсутності відповіді на запитання граючих команд, до інтелектуального пошуку активно долучалися глядачі, з-поміж яких також виявилося чимало ерудитів.

Кубок ректора проходитиме у чотири тури. Другий тур відбудеться 4 листопада. Щиро запрошуємо усіх, хто цікавиться новими знаннями на наступні ігри.