Архів за листопада 19, 2014

БОРОТЬБА ЗА КУБОК РЕКТОРА З «БРЕЙН-РИНГУ»

IMG_7481

28 жовтня  кращі «мізки» факультетів розпочали боротьбу за Кубок ректора з «Брейн-рингу», в якому взяло участь 10 команд: «Fox ПП» (факультет КСПП), «АТБ» (педагогічний факультет), «Еврика», «Double N» (фізико-математичний факультет), «Non stop», «Per aspera ad astra» (факультет іноземної філології), «Personas grata» (факультет української філології та журналістики), «Геліос» (природничий факультет), «Nota bene» (історичний факультет) та навіть команда факультету фізичної культури «Спартанці».

Безымянный

Чемпіонат проходив у чотири тури, кожен з яких був надзвичайно цікавим.  Ведучим  був керівник відділу навчально-виховної та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський. З кожним туром напруга зростала все більше і більше. 19 листопада відбувся супер-фінал. Третє місце посіла команда «Double N» (капітан – Людмила Лесик),  друге – команда «Per aspera ad astra» (капітан – Влад Слісарчук). Перемогу здобула молода, однак надзвичайно перспективна  команда «Non stop» (капітан – Вероніка Андрійчук).

нон стоп Тетяна Левицька, директор студентського клубу

УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО СЕНАТУ

IMG_7718

19 листопада з нагоди Дня студента у залі засідань вченої ради університету відбулося урочисте засідання студентського сенату. Під час засідання голови студентського самоврядування факультетів та студентський актив були нагородженні Почесними відзнаками університету. Нагороджував студентів керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський.

НОВИЙ ПОГЛЯД НА ГОГОЛЯ

Гоголь 19 листопада у читальному залі № 2 центрального корпусу університету відбулась презентація монографії доктора філологічних наук, завідувача кафедри слов’янської філології професора Семена Дмитровича Абрамовича «Двоемирие Гоголя».

Презентацію провів директор бібліотеки університету професор В. С. Прокопчук. У вступному слові Віктор Степанович окреслив науково-педагогічний і творчий шлях С. Д. Абрамовича та зупинився на основоположних моментах монографії «Двоемирие Гоголя».

На презентації були присутні: доктор фізико-математичних наук Іван Михайлович Конет – проректор з наукової роботи К-ПНУ , доктор філологічних наук Олександр Володимирович Кеба – завідувач кафедри германських мов та зарубіжної літератури, Поліна Львівна Шулик – доцент кафедри, колеги – викладачі кафедри слов’янської філології, студенти, працівники бібліотеки.

Професор Конет І. М. поділився своїми спогадами про знайомство з Семеном Дмитровичем та  його багатогранну творчість. Високо оцінив монографію професор О. В. Кеба, який зупинився на особливостях оригінального дослідження творчості Миколи Гоголя. Доцент П. Л. Шулик присвятила цій події авторського вірша, який натхненно прочитала на заході.

Розгорнулась жвава дискусія, автор відповідав на запитання щодо особливостей художньої творчості Гоголя, методів аналізу твору, впливу на дослідника і читача.

Зустріч пройшла в атмосфері щирості та відвертості, яка надовго запам’ятається всім присутнім.

О. І. Пшетаковська,
бібліотекар читального залу № 2