БОРОТЬБА ЗА КУБОК РЕКТОРА З «БРЕЙН-РИНГУ»

IMG_7481

28 жовтня  кращі «мізки» факультетів розпочали боротьбу за Кубок ректора з «Брейн-рингу», в якому взяло участь 10 команд: «Fox ПП» (факультет КСПП), «АТБ» (педагогічний факультет), «Еврика», «Double N» (фізико-математичний факультет), «Non stop», «Per aspera ad astra» (факультет іноземної філології), «Personas grata» (факультет української філології та журналістики), «Геліос» (природничий факультет), «Nota bene» (історичний факультет) та навіть команда факультету фізичної культури «Спартанці».

Безымянный

Чемпіонат проходив у чотири тури, кожен з яких був надзвичайно цікавим.  Ведучим  був керівник відділу навчально-виховної та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський. З кожним туром напруга зростала все більше і більше. 19 листопада відбувся супер-фінал. Третє місце посіла команда «Double N» (капітан – Людмила Лесик),  друге – команда «Per aspera ad astra» (капітан – Влад Слісарчук). Перемогу здобула молода, однак надзвичайно перспективна  команда «Non stop» (капітан – Вероніка Андрійчук).

нон стоп Тетяна Левицька, директор студентського клубу