«БИТВА ВЕДУЧИХ»

20 листопада відбувся Перший університетський конкурс «Битва ведучих», у якому взяли участь п’ять пар ведучих: Оксана Броншвагер і Анастасія Ясинецька, Вадим Беник і Анна Вардинська, Христина Юхней і Юлія Боднр, Анна Іваненко і Ігор Барило та Юрій Атаманчук і Михайло Поліщук.

1

Змагалися учасники у трьох конкурсах: «Візитка», «Форс-мажор» та «Домашнє завдання».  У «Візитці» учасники показати свою сценічну майстерність та максимально швидко і цікаво розповіли про себе. У кожного була своя стратегія і стиль. У «Форс-мажорі» конкурсанти, відповідаючи на запитання журі, продемонстрували неабияку винахідливість.

IMG_7863 Творчо та неординарно ведучі підійшли до виконання «Домашнього завдання», суть якого полягала в підготовці одного з найпопулярніших конкурсів університету: «Медового тижня» «Краси університету», «Брейн-рингу», Кубка ректора КВН «Першачок», «Дня відкритих дверей».  Виступи учасників  були яскравими та цікавими,  викликали бурхливі емоції в кожного глядача.

2

Поки конкурсанти переводили подих за кулісами та готувалися до наступного виходу Ольга Банах, Марина Волощук, Юлія Стопкань, Надія Ряба, Василь Маленков та Юлія Березніцька розважали присутніх запальними студентськими хітами.

Кожна пара перемогла у своїй  номінації. «Ведучими третього тисячоліття» стали  Анна Іваненко та Ігор Барило, «Крутими весільними ведучими» були визнані Христина Юхней та Юлія Боднар. Одразу в двох номінаціях «Ржунемагу» і «Япадсталом» переміг дует Юрія Атаманчука і Михайла Полящука, які своєю гумористичною програмою просто довели  глядачів до сліз. Перемогу у номінації «Бомбезні ведучі» здобули Вадим Беник та Анна Вардинська, «Найпривабливішими ведучими» стали Анастасія Ясинецька та Оксана Броншвагер.

IMG_7928

Окрім дипломів, усі учасники отримали солодкі призи, квіти та  запрошення на вечірку  у нічний клуб «City Fashion Club».