БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ “СТУДЕНТ-СОЛДАТУ”

27 листопада в Районному будинку культури “Розмай”, відбув благодійний концерт за участі  співочих і танцювальних колективів Кам’янеччини. Спеціальний гість концерту – учасник шоу Х Фактор Микола Бучак. Родзинкою концертної програми був мега популярний в Україні гурт “Remix”.

Sb_eJS-1N78

До доброї справи долучилися і студенти нашого університету: Оксана Савіцька, студентка факультету КСПП, лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Кришталевий жайвір”, переможець Всеукраїнського фестивалю творчості “Таланти твої Україно”, переможець конкурсу виконавців сучасної української пісні “Гремислава”, переможець конкурсу “Талант-2013” Переможець конкурсу “Молодість Надзбруччя-2013”,  Олеся Гнатенко, студентка факультету іноземної філології, лауреат І та ІІ премії міського пісенного конкурсу “Талант “. Учасник конкурсу “Червона рута”. Лауреат ІІІ ступеня І Всеукраїнського конкурсу “Талант-2012” та багато інших.