СТУДЕНТИ ЗУСТРІЛИ ГЕРОЇВ!

5diFSj0Oztw2 грудня студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка мали змогу привітати з поверненням додому героїв – бійців зони АТО, які на сході України ціною власного життя бережуть наш сон і спокій, які докладають максимум зусиль, щоб зберегти кордони нашої держави та її незалежність. Розпочалася зустріч урочистим виконання Гімну України. За виявлену мужність, відвагу,  непохитність, незламну силу волі в обороні нашої держави, студенти вітали захисників жовто-блакитним квітами, повітряними кульками, стрічками та щирими словами подяки. Надзвичайно зворушливою була мить зустрічі воїнів з їхніми сім’ями, а особливо з маленькими дітками, які безмежно раділи поверненню своїх татусів. Важко було не помітити на обличчях наших героїв втому, яка давалася взнаки після довгого перебування в зоні антитерористичної операції та тривалої розлуки з близькими та рідними.

1417553999

Ще раз вітаємо наших захисників у рідному домі та сподіваймося на те, що скоро все закінчиться і всі воїни-герої зможуть повернутися до своїх домівок.

Оксана Басараба, студентка факультету

української філології та журналістики