Архів за грудня 19, 2014

КВН ПОДАРУВАВ УСМІШКУ НЕ ЛИШЕ ГЛЯДАЧАМ, АЛЕ Й ДІТЯМ.

18 грудня дев’ять команд ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших нашого університету, «Блюз», «Just do it», «Fox ПП», «7 bit», «Валєра, пішов звідси», «Саме звідти», «Збірна ведучих Оринінської губернії», «Зважені і щасливі» та «Між іншим» взяли участь благодійному фестивалі КВН «Подаруй дитині усмішку». Долучитися до доброї справи й наші студенти-глядачі, які принесли на фестиваль іграшки та смаковинки для нужденних дітлахів та для дітей з особливими потребами.

2

За результатами гри ІІІ місце посіла команда КВН «Збірна ведучих Оринінської губернії», ІІ місце поділили «Блюз» та «Just do it». Перемогу добула команда «Наш формат». Як бачимо, увесь міський п’єдестал зайняли команди нашого університету.