Архів за лютого 11, 2015

ЛІГА КВН УНІВЕРСИТЕТУ НА ЛІЗІ СМІХУ

Наші команди КВН «Старе місто» та «Наш Формат» на початку лютого повернулися з Першого фестивалю Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», який проходив в Одесі. В чемпіонаті взяло участь майже півтори сотні кращих команд Клубів Веселих і Найкмітливіших вишів України.m37GMVAOV9A Організатори української «Ліги сміху», вирішивши не «винаходити велосипед», створили одеську копію фестивалю КВН у Сочі: перший тур, другий тур, гала-концерт, а між ними – марудна редактура, «нічники» та нескінченні «посиденьки» з редакторами і коректорами.

У першому турі команди традиційно продемонстрували свої «візитівки». До другого туру пройшли шістдесят чотири команди, серед яких були й наші.

38n_VSrztxQНасамкінець сімнадцять команд отримали від оргкомітету запрошення виступити у гала-концерті фестивалю. На жаль, показати себе в гала-концерті та пробитися до нового телевізійного гумористичного шоу в цьому сезоні нашим командам не вдалося. Однак хлопці запевняють, що обов’язково потраплять «у телевізор» найближчим часом. Що ж, поживемо – побачимо!

Тетяна Левицька, директор студентського клубу.