ВАЛЕНТИНКИ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО

IMG_8200

Ще кілька років тому багатьом із нас слово «квілінг» було невідоме. Сьогодні ж стародавнє мистецтво виготовлення листівок набуло широкої популярності серед українців. У нашому університеті вже впродовж чотирьох років діє гурток, в якому студенти набувають навичок цього захоплюючого ремесла. Керує його діяльністю директор студентського клубу університету Тетяна Левицька. Робота гуртка тісно пов’язана з волонтерською діяльністю університету, так як вироби наших майстрів потрапляють до дітей-сиріт, дітей з особливими потребами, наших воїнів АТО тощо.

1в

12 лютого 2015 року, напередодні Дня закоханих відбувся черговий майстер-клас з виготовлення квілінг-валентинок для воїнів АТО. Цього разу його учасниками стали старшокласники міських ЗОШ.

IMG_1147

У результаті – десятки оригінальних, зроблених із душею листівок-валентинок було відправлено на схід нашим захисникам. І ще один результат майстер-класу – двадцять дві учениці записалися до університетського гуртка. Насамкінець дівчата-старшокласниці подякували організаторам за цікавий захід і зазначили, що з нетерпінням чекатимуть наступних занять.

4

Анатолій Заводовський, керівник відділу

навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти