РІЧНИЦЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

richnycya_06

З метою донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні у 2014-2015 роках 20 лютого кандидат історичних наук, доцент Baдим Бoриcович Cтецюк прочитав студентам першого курсу лекцію «Перша річниця Революції Гідності» та продемонстрував документальний фільм «Небесна сотня» – історію про тих, хто загинув за свободу і за власну державу.

richnycya_03

Також 20 лютого, у день Героїв Небесної Сотні, студенти взяли участь у вічі-реквіємі, який відбувався на Майдані Відродження. Взявши із собою лампадки, вони запалили їх біля фотографій людей, які рік назад були учасниками акції протесту в Києві, відстоювали права і свободи людини, гідність кожного українця, України в цілому, захищаючи ідеали демократії, Європейське майбутнє України.

richnycya_05

23 лютого на факультеті кураторами академічних груп були проведені виховні години «Герої небесної сотні», на які були запрошені громадські діячі, безпосередні учасники подій на майдані 2013-2014 років та учасники АТО.

richnycya_04

Студенти і гості згадували і розповідали про події, що відбувалися під час Революції Гідності, про справжніх патріотів, які здійснили подвиг – віддали найцінніше – своє життя заради нової України.

В.І. Остапенко, старший викладач кафедри англійської мови, куратор 12а групи факультету іноземної філології