ТАЛАНТИ УНІВЕРСИТЕТУ ПІДКОРЮЮТЬ КАМ’ЯНЕЦЬ

tjxNkz8TSZE

12 березня 2015 року у Кам’янці-Подільському відбувся відбірковий тур Першого молодіжного фестивалю «Кам’янець має талант», у якому взяли участь конкурсанти з різних навчальних закладів міста.

Наш університет представляли шестеро талановитих студентів: Гнатенко Олеся, Ряба Надія, Волощук Марина (факультет іноземної філології), Маленкова Альона, Блазій Артем (факультет української філології та журналістики) та Савіцька Оксана (факультет КСПП), які представили на огляд журі вокальні номери у висококласному виконанні.

За результатами відбіркового туру у фінал пройшли Маленкова Альона, Блазій Артем, Гнатенко Олеся та Савіцька Оксана. Тож, вітаємо наших фіналістів та бажаємо їм перемоги у фіналі, який відбудеться 19 березня о 19.00 в актовій залі коледжу ПДАТУ.

Тетяна Левицька, Директор студентського клубу