Архів за березня 30, 2015

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СМІХУ «НАШ ФОРМАТ» ТА «БЛЮЗ» КМІТЛИВІСТЮ ТА ВИНАХІДЛИВІСТЮ ДИВУВАЛИ РІВНЕНЧАН

ejndWFrbx7o

26-29 березня дві університетські команди КВН «Наш Формат» та «Блюз» представляли Кам’янець у фестивалі гумору «Західна Ліга сміху» (м. Рівне). Окрім кам’янецьких кавеенщиків рівненського глядача дотепними жартами розважало ще 33 команди з вишів Рівного, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Калуша, Києва, Черкас, Полтави, Хмельницького, Житомира, Бердичева, Дрогобича, Вінниці, Мукачева, Кременчука та ін.

Впродовж трьох днів команди проходили жорстку редактуру з відомими учасниками телепроектів «Країна У», «Казки У», колишніми гравцями телевізійних команд КВН, редакторами Західної Ліги сміху, як, наприклад, Дмитро Голубєв,  Рустем Емірсалієв.

Безсонні ночі, репетиції та спілкування зі справжніми професіоналами своєї справи дали гарний результат – обидві команди пройшли до гала-концерту фестивалю, під час якого і вирішилася їхня подальша доля.

OysAb88wjJ0 Отож, поважне журі відбіркового конкурсу досвідчену команду справжніх професіоналів «Наш Формат» (в якій грають не лише студенти, а й випускники нашого вишу) провело у наступний сезон Ліги Сміху. Її головним тренером призначено Олега Маслюка із студії «Мамахохотала». А молода, однак надзвичайно перспективна команда «Блюз» потрапила на «Галявину сміху».

“СТУДЕНТСЬКИЙ КАПУСНЯЧОК” до Дня гумору

День сміху