«ІНТРИГА ЗРОСТАЄ»

5 травня в університеті відбувся ІІІ відбірковий тур чемпіонату України з брейн-рингу, у якому взяло участь 6 кращих команд студентської ліги: «Дві секунди», «Nota bene», «Палата №6» (історичний факультет),«Personas grata» (факультет української філології та журналістики), «Non stop» (факультет іноземної філології) «Double N» (фізико-математичний факультет).

З першого раунду було помітно, що команди рішуче налаштовані йти до перемоги. З перших хвилин гри гравцям вдалося зав’язати цікаву інтригу.

У ІІІ турі відзначилася команда «Non stop», котра зуміла дати відсіч командам «Nota bene» та «Double N», однак їй не вдалося «вирвати» перше місце з рук команди «Палата №6», яка увірвавшись на вершину турнірної таблиці, не хоче втрачати лаври переможців. Гарну підготовку до гри продемонстрували гравці команди «Personas grata», яким довелось змагатися з двома командами з істфаку – «Дві секунди» та «Nota bene». Команду «Дві секунди» «Personas grata» поборола однак, в наступному раунді поступилась «Nota bene».

gkT3s9S8wVY (1)

Остання битва третього туру, яка відбулася між командами-лідерами «Non stop» та «Палата №6» виявилась напруженою, запеклою та затяжною. Кожна команда йшла до перемоги, кожна була налаштована рішуче та з ентузіазмом. Однак фортуна була на боці команди «Палата №6», і допомогла їм вже втретє втриматись на першій сходинці турнірної таблиці.

Проте, всім відомо, що фортуна – примхлива пані. Побачимо кому вона усміхнеться, а кого залишить ні з чим у наступній грі.

Оксана Басараба, студентка факультету

української філології та журналістики