Архів за травня 8, 2015

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

IMG_84918 травня у День пам’яті та примирення та з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни університетська громада провела мітинг. Дійство відбулося у міському сквері біля пам’ятників полеглим у Великій Вітчизняній війні.

Слова пошани та вдячності виголосили Заводовський А.А., керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти та Запорожан З.Є., голова ради ветеранів університету.

IMG_8526

Від імені студентства виступила Бомок Тетяна, студентка факультету української філології та журналістики. Учасники мітингу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання, поклали вінки та живі квіти до їх могил.

Цього ж дня представники університету взяли участь у загальноміських мітингах та покладанні квітів до численних пам’ятників та могил полеглих у роки Великої Вітчизняної війни.

МАЙСТЕР-КЛАСИ З ВИГОТОВЛЕННЯ “МАКУ ПАМ’ЯТІ”

Без имени-2

6-7 травня в університеті пройшли майстер-класи із виготовлення маківки – пам’ятної квітки, символу перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни. Під керівництвом директора студентського клубу Тетяни Левицької у майстер-класах взяли участь десятки студентів, викладачів та працівників університету.

IMG_8432

IMG_8436IMG_8442

6ky6atguBNg

Керівник відділу навчально-виховної роботи

та гуманітарної освіти Анатолій Заводовський.