В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

IMG_84918 травня у День пам’яті та примирення та з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни університетська громада провела мітинг. Дійство відбулося у міському сквері біля пам’ятників полеглим у Великій Вітчизняній війні.

Слова пошани та вдячності виголосили Заводовський А.А., керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти та Запорожан З.Є., голова ради ветеранів університету.

IMG_8526

Від імені студентства виступила Бомок Тетяна, студентка факультету української філології та журналістики. Учасники мітингу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання, поклали вінки та живі квіти до їх могил.

Цього ж дня представники університету взяли участь у загальноміських мітингах та покладанні квітів до численних пам’ятників та могил полеглих у роки Великої Вітчизняної війни.