ДО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАВІТАЛИ КРАЩІ ГОЛОСИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Без имени-1

15 травня у рамках І хорової асамблеї на Хмельниччині та з нагоди відзначення Дня Європи в університеті відбувся спільний концерт Народної хорової капели імені Віктора Толстих (художній керівник та диригент – Р. Гуцал) та ансамблю пісні і танцю «Співуче джерело» (керівник та головний диригент заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри І. Цмур, керівник оркестру – заслужений артист України, доцент кафедри О. Дорофеєв, балетмейстер-постановник – старший викладач кафедри хореографії О. Попик) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

IMG_8575

IMG_8558

У концертній програмі було представлено яскраву палітру музичних композицій, а її окрасою став твір «України солдати» написаний у творчому тандемі викладачами академії: музика І. Цмура, слова Ю.Телячого, обробка  О. Дорофєєва.

Без сумніву, ця мистецька подія залишила чимало незабутній вражень, подарувала гарний настрій та духовну втіху усім шанувальникам мистецтва.