Архів за травня 26, 2015

«КРАСА УНІВЕРСИТЕТУ – 2015»

SgXhHVdRYCk

26 травня з повним аншлагом пройшов щорічний конкурс краси та грації «Краса університету – 2015». За корону переможниці змагалися кращі представниці восьми факультетів: Юлія Штефанко (історичний факультет), Христина Кондратюк (факультет фізичного виховання), Юлія Галабіцька (факультет іноземної філології), Єлізавета Капітонова (педагогічний факультет), Юлія Чоп (природничий факультет), Ольга Банах (факультет української філології та журналістики), Анна Іваненко (факультет КСПП), Марія Герлєй (фізико-математичний факультет).

exfcbПройшовши тижні виснажливої, однак надзвичайно цікавої підготовки (під час якої було усе: і сльози, і синці, і щирий сміх), дівчата були готові до боротьби і жодна з них не збиралася поступатися.

Цього року глядачам випала чудова нагода потрапити у справжній бурхливий океан почуттів та емоцій. В образах Зухвалості, Обурення, Ніжності, Любові, Гордості, Спокуси, Енергійності і Пристрасті постали учасниці в першому конкурсі «Візитка» й одразу ж полонили серця присутніх.

візитка

За артистичність та сценічну майстерність найвищі бали отримали пристрасна Анна Іваненко, спокуслива Єлізавета Капітонова, ніжна Марія Герлєй та зухвала Ольга Банах.

У конкурсі «Джинсова колекція» красуні довели, що мають неперевершений вигляд навіть у повсякденному одязі. Крім того, виконавши запальний танець «Jeans party», дівчата продемонстрували свої хореографічні здібності. Однак, під час виконання танцю в однієї з учасниць нагадала про себе нещодавня травма. На превеликий жаль, Марія Герлєй не змогла продовжити боротьбу за омріяну корону.

Джинсовая колекция

В конкурсі «Мій талант» учасниці переконали присутніх в тому, що вони не лише вродливі, але й талановиті. Своїми вокальними даними зачарували Єлізавета Капітонова, Ольга Банах та Христина Кондратюк, акторськими – Юлія Штефанко, хореографічними – Юлія Галабіцька і Юлія Чоп. А ось Анна Іваненко просто вразила надзвичайно чуттєвим декламуванням поезії Ліни Костенко «Біла симфонія смутку». Своїм виступом Анна викликала не лише сльози, але й шалені оплески залу.

ДЗ2

Справжнім випробуванням на фантазію та винахідливість став для університетських красунь конкурс «Авангард костюмів», під час якого дівчата з’явилися в ексклюзивному вбранні, виготовленому з найрізноманітнішого матеріалу. І чого там тільки не було: диски, фольга, клейонка, пластикові ложки, гофрований папір, скрепки та ін.. Найяскравішими виявилися моделі «Дама червоної масті» Анни Іваненко – сукня виготовлена із гральних карт та «Квіткова феєрія» Галабіцької Юлії – сукня виготовлена з парасольки і гофрованого паперу.

авангард

Завершальним був конкурс «Вечірній бал», на який учасниці з’явилися у вишуканих вечірніх сукнях у супроводі галантних кавалерів.

бал

За результатами конкурсу головний титул «Краса університету – 2015» та корону переможниці отримала Анна Іваненко, «Першою віце-міс» стала Єлізавета Капітонова, «Другою віце-міс» – Юлія Галабіцька.

Без титулу та подарунків не залишилася жодна з конкурсанток. У номінаціях «Міс Привабливість» перемогу отримала Ольга Банах, «Міс Вишуканість» – Христина Кондратюк, «Міс Тендітність» – Юлія Чоп, «Міс Чарівність» – Юлія Штефанко. Кожна конкурсантка отримала диплом, корону, квіти та подарунки від профкому університету.

Крім того, переможниця цьогорічного конкурсу Анна Іваненко отримала подарунок і від головного редактора газети «Вечірній Кам’янець» Олесі Нечай – Сертифікат на безкоштовну фотосесію в одного з найуспішніших фотографів міста Олександра Демьяніва. «Друга віце-міс» конкурсу отримала Сертифікат на створення beauty образу та 40% знижку на навчання в «ВІSAЖ-school» від директора студії «ВІSAЖ» Валентини Вишневської.

вручення

Зусилля конкурсантки Марії Герлєй, яка через травму вибула з конкурсу, не залишилися поза увагою журі. Після завершення конкурсу учасниці і члени журі провідали Машу в гуртожитку, де під бурхливі оплески вболівальників нагородили її за перемогу в номінації «Міс Ніжність».

Зробити конкурс “Краса університету – 2015” ще більш яскравим та захопливим допомогли керівник ансамблью сучасного танцю «Апельсин» Алла Пащенко, хореограф постановник Катерина Мельник та керівник естрадної студії «Нове тисячоліття» Петро Ситник.

нагородж

Не меншою окрасою вечора були також ведучі – Костянтин Мазур, Анастасія Ясинецька, Анатолій Кирилюк та Оксана Броншвагер.

Оксана Басараба, студентка факультету

української філології та журналістики