Архів за вересня 10, 2015

ПЕРШАЧКІВ К-ПНУ ІМ. І.ОГІЄНКА ПРИЙНЯЛИ ДО ВЕЛИКОЇ КАМ’ЯНЕЦЬКОЇ РОДИНИ

10 вересня студенти перших курсів нашого університету взяли участь  у міському культурно-освітньому заході «Я – студент туристичного міста!». Це була своєрідна посвята першокурсників у кам’янчани.

Колаж

Завітавши до Старої фортеці першачки зустрілися з її «мешканцями» – старостою замку, його дружиною та писарем, які розповіли своїм гостям про давню, сповнену загадок історію Старого міста.

Також першокурсників привітали міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат України Володимир Мельниченко та представники Молодіжної ради міста.

У супроводі досвідчених екскурсоводів першачки вирушили у захопливу подорож історичними пам’ятками Кам’янця-Подільського.

НАШІ СТУДЕНТИ – ЗІРКИ КІННО-ТРЮКОВОГО МИСТЕЦТВА

0653

Упродовж п’яти років в нашому місті активно діє та розвивається кінний театр «Козаки Поділля», учасники якого займаються відродженням традицій української національної спадщини та популяризацією козацького кінного мистецтва. Основним різновидом верхової їзди, яким займаються «Козаки Поділля» є джигітовка (виконання трюків на коні, який скаче галопом).

Справжніми джигітами і зірками цього театру стали студенти нашого університету Олександр Білобородов (фізико-математичний факультет) та Олеся Шмирьова (факультет іноземної філології).

Свої вміння Олександр і Олеся демонструють не лише під час міських виступів, але й на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Зокрема, у 2015 році Олеся стала переможницею Всеукраїнського фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври – 2015», а Олександр став лауреатом міжнародних змагань з конкуру у Польщі.

Без имени-1

Поціновувачі кінно-трюкового мистецтва зможуть отримати незабутні враження від феєричних виступів «Козаків Поділля» відвідавши ІІ Всеукраїнський фестиваль кінно-трюкового мистецтва пам’яті гетьмана Сагайдачного, який відбудеться 19-20 вересня на території Дністровсько-Подільської Січі (с. Ісаківці).

Олексій Горщевський, голова студентського самоврядування

фізико-математичного факультету