НАШІ СТУДЕНТИ – ЗІРКИ КІННО-ТРЮКОВОГО МИСТЕЦТВА

0653

Упродовж п’яти років в нашому місті активно діє та розвивається кінний театр «Козаки Поділля», учасники якого займаються відродженням традицій української національної спадщини та популяризацією козацького кінного мистецтва. Основним різновидом верхової їзди, яким займаються «Козаки Поділля» є джигітовка (виконання трюків на коні, який скаче галопом).

Справжніми джигітами і зірками цього театру стали студенти нашого університету Олександр Білобородов (фізико-математичний факультет) та Олеся Шмирьова (факультет іноземної філології).

Свої вміння Олександр і Олеся демонструють не лише під час міських виступів, але й на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Зокрема, у 2015 році Олеся стала переможницею Всеукраїнського фестивалю кінно-трюкового мистецтва «Кентаври – 2015», а Олександр став лауреатом міжнародних змагань з конкуру у Польщі.

Без имени-1

Поціновувачі кінно-трюкового мистецтва зможуть отримати незабутні враження від феєричних виступів «Козаків Поділля» відвідавши ІІ Всеукраїнський фестиваль кінно-трюкового мистецтва пам’яті гетьмана Сагайдачного, який відбудеться 19-20 вересня на території Дністровсько-Подільської Січі (с. Ісаківці).

Олексій Горщевський, голова студентського самоврядування

фізико-математичного факультету