Архів за жовтня 7, 2015

СУПЕРФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВН

TllBh-apeYA

7 жовтня в університеті відбувся суперфінал студентської ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших К-ПНУ імені Івана Огієнка у якому зустрілося вісім кращих команд ліги: «Блюз» (збірна команда університету), «Fox PP» (факультет КСПП), «Штукатурка» (факультет іноземної філології), «Майже матріархат» (історичний факультет), «Між іншим» (економічний факультет), «7 bit», «ХХ століття КОКС» (фізико-математичний факультет) та «КамПот»(факультет української філології та журналістики).

Веселі ведучі суперфіналу – Анна Вардинська та Остап Бойчук – одразу ж зарядили глядачів гарним настроєм та позитивом. Команди-суперфіналісти порадували присутніх влучними жартами, цікавими мініатюрами та гострим гумором у двох конкурсах: «Візитівка» та «Cover КВН».

За результатами суперфіналу усі призові місця посіли найдосвідченіші команди: третє місце – команда факультету КСПП «Fox ПП», друге – команда фізико-математичного факультету «7 bit». Перемогу здобула збірна команда «Блюз».

Оксана Броншвагер, писар студентського сенату