Архів за жовтня 30, 2015

КУБОК РЕКТОРА КВН “ПЕРШАЧОК” – ГАРНИЙ СТАРТ ДЛЯ МОЛОДИХ КОМАНД

12196024_180993052243663_914518741972407766_n

Коли я дізнався про те, що в Кам’янці-Подільському (а зокрема і в університеті) досить велике значення надають «КВНу», моїй радості не було меж. Ще навчаючись в Надвірнянському коледжі НТУ та виконуючи функцію голови студради, завжди хотілося організувати щось подібне, та на жаль, не було можливостей. А тільки-но ставши першокурсником в К-ПНУ ім. Івана Огієнка, удача сама впала мені в руки.

Повідомивши свою групу про цю чудову можливість, організували команду із дивною, проте веселою назвою «Ну ти поняв, да?». Треба сказати, що команда складається з 8 людей: я (Жмендак Василь) – капітан команди, Милимук Вікторія (ведуча), Агригорій Наталія, Домерецька Ольга, Волоховський Дмитро, Польский Богдан, Задачін Денис і Захаренко Нікіта (відповідає за звук та музичний супровід).

Отже, організувавши команду, почали «творити». Як відомо, поставлене завдання було таким: придумати дотепну візитку (1 конкурс) та вибрати вже давно відому сценку і зробити з неї «кавер» (2 конкурс). І вже через годину спільного міркування, прийшли до висновку, що це не так вже й легко. Ми зрозуміли, що брати на 1 конкурс відомі замальовки, тобто ті, які вже були неодноразово зіграні, просто немає сенсу, хоч би який сміх вони не викликали.

Було запропоновано ідею придумати власні жарти, а старі (тобто, відомі) якось вдосконалити. В таких випадках найбільш вдалою фразою є «І тут Остапа понесло…» – жартів, які творились завдяки спільним зусиллям, було стільки, що ми просто не встигали записувати. Благо, що усі учасники команди – життєрадісні та веселі люди, з якими не раз ставалися комічні ситуації, основна думка яких і була вкладена в майбутні сценки. Пізніше, звісно ж, підібрали музику, тренувались, і все це потім дало свій плід – ми зайняли почесне 2 місце.

12219405_180988765577425_7969122240769637823_n

Перший конкурс пройшов «як по маслу» – глядачі сміялися, атмосфера була дружньою та веселою. Проте в другому конкурсі, відверто кажучи, ми думали, що в нас буде менше балів, проте, коли судді підняли чотири «5», це було відчуття таке, яке не передати словами. Це був вибух адреналіну, пов’язаного тісними тенетами з, свого роду, ейфорією…

12195990_180988752244093_4590536726506024861_n

Зайнявши 2 місце, ми не збираємось зупинятися. Це ще тільки початок, чи не так?..

Вася Жмендак, голова студентського самоврядування

факультету іноземної філології

КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЛІГИ КВН «БЛЮЗ» ТА «ФОКС-ПП» У ФІНАЛІ ЛІГИ КВН ПОДІЛЛЯ

1446291251

30 жовтня дві університетські команди КВН «Блюз» та «ФОКС-ПП» представляли Кам’янець-Подільський у другому півфіналі Ліги КВН Поділля (м. Хмельницький).

Окрім наших кавеенщиків хмельницького глядача розважали дотепними жартами команди з вишів Хмельницького, Скадовська, Львова, Вінниці, Тернополя та ін.

Безсонні ночі підготовки дали бажаний результат – «Блюз» і «ФОКС-ПП» пройшли до фіналу.