Архів за листопада 18, 2015

КОНКУРС НАСТАВНИКІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП «ЧИЙ КУРАТОР КРАЩИЙ»

118 листопада 2015 року відбувся перший Всеуніверситетський конкурс наставників академічних груп студентів «Чий куратор кращий», у якому взяли участь: Колупаєва Олена, куратор 31 ж групи факультету української філології та журналістики, Мисько Володимир, куратор групи Geol B15 природничого факультету, Попова Ольга, куратор групи 32-ПВ педагогічного факультету, Саволайнен Яніс, куратор групи 11Анг1-В15 факультету іноземної філології та Сметанюк Тетяна, куратор 11 групи факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Без имени-1

Змагалися учасники в чотирьох конкурсах: «Презентація групи», «Питання-відповідь: чи знаю я свою групу?», «Питання-відповідь: чи знаю я свого куратора?», «Творчий конкурс». У першому конкурсі «Презентація групи» учасники довели, що вони не просто академічна група, а справжня команда. В кожного була своя стратегія і стиль «виконання». Під час конкурсів «Питання-відповідь» куратори та їх студенти, відповідаючи на запитання журі, продемонстрували неабияку винахідливість та переконали всіх, що добре знають одне одного. Творчо та неординарно куратори та їх вихованці підійшли до виконання «Творчого завдання». І чого там тільки не було: жарти, музичні, вокальні, танцювальні номери, відео -, фотопрезентації тощо.

13

За результатами конкурсу кожен куратор переміг у відповідній номінації: «Студентським модератором» стала Тетяна Сметанюк, у номінації «Моторний парубок» перемогу отримав Володимир Мисько, «Студентською нянькою» було визнано Ольгу Попову, «Своєю серед своїх» стала Олена Колупаєва, а ось перемогу в номінації «Grand·Master» отримав Яніс Саволайнен.

12278630_1003561993044928_5977378674895962232_n

Виступи кураторів та їх студентів були яскравими та цікавими, викликали бурхливі емоції в кожного глядача і залишили незабутні враження.

Від Олімпії до Ріо-де-Жанейро

18 листопада 2015 року на факультеті фізичної культури було проведено  перший етап загальнофакультетського брейн-рингу «Від Олімпії до Ріо-де-Жанейро».

brejn-ring1-e1448286908579

Мета заходу – популяризація олімпійського рух, пропаганда гуманістичних ідей та цінностей у студентському середовищі, підвищення знань студентів, які навчаються за напрямами підготовки «Фізичне виховання*» і «Здоров’я людини», з історії олімпійського руху, активація навчально-пізнавальної роботи та організація змістового дозвілля студентів, формування збірної команди студентів 1 курсу для участі у II етапі брейн-рингу на першість факультету фізичної культури, підготовка студентів І курсу до іспитів з дисциплін «Історія фізичної культури» та «Історія олімпійського та спортивного руху».

Кожна академічна група сформувала команду з 6 студентів (5 основних і 1 запасний). Змагання проводилися за олімпійською системою. В одній грі брали участь дві команди, які визначалися жеребкуванням. Команда, що виграла, отримувала 1 бал та зустрічалася з командою-переможцем наступної гри у фіналі. Команди, що програли попередні ігри, отримували 0 балів та зустрічалися в грі за 3 місце.

Кожна пара команд почергово отримувала по 10 запитань на тему історії та сучасного стану олімпійського руху.

Згідно з жеребкуванням першими за ігрові столи сіли команда 12 групи “Олімпійці” та команда 14 групи “Чемпіони”. З рахунком 6:1 перемогли “Олімпійці”. У другій грі команда 11 групи “Спарта” з відривом у 1 очко перемогла гравців 13 групи “БЕМС”, рахунок 6:5.

У боротьбі за ІІІ місце між командами “БЕМС” та “Чемпіони” в додаткових питаннях перемогу отримали “БЕМС” з рахунком 5:4. А переможці попередніх турів “Спарта” та “Олімпійці” зустрілися у фіналі, де в запеклій боротьбі з відривом у 1 очко перемогла команда 12 групи “Олімпійці” (4:5).

За результатами проведення І етапу брейн-рингу призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – “Олімпійці” (академічна група 12);

ІІ місце – “Спарта” (академічна група 11);

ІІІ місце – “Бемс” (академічна група 13);

ІV місце – “Чемпіони” (академічна група 14 ).

Команда-переможець була відзначена кубком та грамотою, а також солодкими призами. Нагородження відбулося за сприяння профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з факультетом фізичної культури.

Боднар Аліна Олександрівна,
викладач кафедри теорії і