КОНКУРС НАСТАВНИКІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП «ЧИЙ КУРАТОР КРАЩИЙ»

118 листопада 2015 року відбувся перший Всеуніверситетський конкурс наставників академічних груп студентів «Чий куратор кращий», у якому взяли участь: Колупаєва Олена, куратор 31 ж групи факультету української філології та журналістики, Мисько Володимир, куратор групи Geol B15 природничого факультету, Попова Ольга, куратор групи 32-ПВ педагогічного факультету, Саволайнен Яніс, куратор групи 11Анг1-В15 факультету іноземної філології та Сметанюк Тетяна, куратор 11 групи факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Без имени-1

Змагалися учасники в чотирьох конкурсах: «Презентація групи», «Питання-відповідь: чи знаю я свою групу?», «Питання-відповідь: чи знаю я свого куратора?», «Творчий конкурс». У першому конкурсі «Презентація групи» учасники довели, що вони не просто академічна група, а справжня команда. В кожного була своя стратегія і стиль «виконання». Під час конкурсів «Питання-відповідь» куратори та їх студенти, відповідаючи на запитання журі, продемонстрували неабияку винахідливість та переконали всіх, що добре знають одне одного. Творчо та неординарно куратори та їх вихованці підійшли до виконання «Творчого завдання». І чого там тільки не було: жарти, музичні, вокальні, танцювальні номери, відео -, фотопрезентації тощо.

13

За результатами конкурсу кожен куратор переміг у відповідній номінації: «Студентським модератором» стала Тетяна Сметанюк, у номінації «Моторний парубок» перемогу отримав Володимир Мисько, «Студентською нянькою» було визнано Ольгу Попову, «Своєю серед своїх» стала Олена Колупаєва, а ось перемогу в номінації «Grand·Master» отримав Яніс Саволайнен.

12278630_1003561993044928_5977378674895962232_n

Виступи кураторів та їх студентів були яскравими та цікавими, викликали бурхливі емоції в кожного глядача і залишили незабутні враження.