ШКІЛЬНІ КОМАНДИ КВН НА ГОЛОВНІЙ СЦЕНІ УНІВЕРСИТЕТУ

Не встигли ми оговтатися від шалених емоцій зимового фестивалю команд КВН університетської ліги, як свято гумору завітало до університету знов. 10 грудня відбувся І-й півфінал «Відкритої шкільної ліги КВН Поділля». Це був справжній дебют, і варто зазначити, вдалий. Шкільні команди «Stop кадр» з Берегомета та «Чуєш, перестань» з Дунаївців подарували глядачам, серед яких були не лише студенти, але й учнівська молодь Кам’янця-Подільського, справжнє шоу.

1

Ще більш яскравим захід зробили незрівнянні ведучі Вадим Беник і Марія Герлєй, вокалістки Ірина Угніченко, Надія Ряба та «розігрів» від команд першачків університету «Full hose» і «Ну, ти поняв? Да?».

2

Школярі зі «Stop кадру» і «Чуєш, перестані», показавши достойну гру і набравши однакову кількість балів, вийшли у фінал, який відбудеться у стінах нашого університету в березні. Учасники отримали дипломи переможців, смачні подарунки, а головне – незабутні враження від знайомства з нашим університетом.

3

Тепла атмосфера, бурхливі емоції вболівальників та глядачів настільки полонили частину школярів, що ті з упевненістю заявили: «Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – це наше майбутнє!».