СЛАВИТЬСЯ СПОРТСМЕНАМИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ!

paurliftind-e145553482786611 лютого 2016 року на відкритті чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок у м. Коломиї відбулося підбиття підсумків 2015 року та визначення десятки кращих.

У номінації «Кращий спортсмен 2015 року» (жінки) перемогла студентка історичного факультету майстер спорту України Тетяна Шлопко.

У номінації «Кращий суддя 2015 року» перемогу здобула Наталя Судак, старший диспетчер факультету фізичної культури, суддя національної категорії.shlopko

Відзнакою «За вагомий внесок у розвиток пауерліфтингу» був нагороджений директор спортивного клубу нашого вишу, перший віце-президент Федерації пауерліфтингу України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Вадим Воронецький.