Архів за лютого 26, 2016

СТУДЕНТСЬКИЙ СЕНАТ УНІВЕРСИТЕТУ СТАВ ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ

contratospublicos-460x180

23 лютого 2016 року cтудентський сенат нашого університету зареєстровано у Мінюсті України як громадську організацію зі статусом юридичної особи. Таким чином, ми першими серед студентських органів самоврядування вишів Хмельниччини зробили цей важливий крок на шляху імплементації нового закону «Про вищу освіту».

Статус юридичної особи дасть нам змогу діяти більш автономно, а саме – відкрити особистий рахунок у банку, самостійно брати участь у здобутті міжнародних грандів, активно впливати на життя академічної громади університету, міста, області, держави тощо.

Створення ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка» – це один з перших вагомих здобутків нашої студентської громади у цьому році. Від себе та від імені усіх активних студентів висловлюю щиру подяку за допомогу керівнику відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Анатолію Анатолійовичу Заводовському.

Спікер студентського сенату

Олександр Марчук