Архів за березня 2, 2016

ДРАМА-ФЕЄРІЯ «ЛІСОВА ПІСНЯ» У ВИКОНАННІ СТУДЕНТСЬКОГО ТЕАТРУ «ЕСТЕЛЬ»

2 березня у рамках відзначення 145-ї річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки в актовій залі університету відбулося грандіозне дійство – вистава  драми-феєрії «Лісова пісня».

Цього разу історію про кохання Мавки та Лукаша, про нереальні почуття та реальну залежність від обставин, про нерозуміння між людьми та цілковите розуміння між істотами показали молоді, однак дуже талановиті актори студентського театру факультету української філології та журналістики «Естель» (керівник театру – кандидат філологічних наук, доцент Пoчинок Людмилa Іванівнa).

лісова пісня колаж

Прониклива та емоційна гра студентів уразила кожного глядача, а музичний супровід і хореографічна постановка пройняли до глибини душі.

Після закінчення вистави студентсько-викладацька публіка не втомлювалася аплодувати студентам-акторам за отримане естетичне задоволення.

Тетяна Левицька, директор студентського клубу.