УНІВЕРСИТЕТ ЗУСТРІВ ВЕСНУ!

3 березня в університеті відбувся весняний концерт «Свято весни». Для глядачів, а особливо для представниць чарівної половини нашого вишу, лунали поетичні рядки від молодих поетів Оксани Броншвагер, Андрія Гуменного, Юлії Боднар, милозвучні пісні від вокалістів естрадної студії «Нове тисячоліття» Ірини Угніченко, Андрія Поважнюка, Олександри Крилової, «смачні» жарти від команди студентської ліги КВН «Кампод» та щирі вітання від ведучих концерту Марти Панової та Оксани Броншвагер. Потішили гарними номерами гімнасти й танцюристи університету.

Свято весни колаж

Приємним дарунком для присутніх у залі жінок стало відеопривітання студентів 21-ж групи факультету української філології та журналістики (режисер Банах О., оператор Саричева В.), до якого долучилися мужні чоловіки нашого університету – перший проректор Гнатюк В.О., керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Заводовський А.А., декани Коваленко Б.О., Кшевецький В.С., завідувач кафедри журналістики Волковинський О.С., голова профкому Моштак М.В., викладачі Маркітантов Ю.О., Рарицький О.А. та інші.

За справжнє весняне свято глядачі дякували учасникам концерту бурхливими оплесками та оваціями.