ВЕСНЯНИЙ КУБОК ЛІГИ КВН УНІВЕРСИТЕТУ

22 березня в нашому університеті знову лунав щирий та гучний сміх. Адже саме цього дня відбувся весняний кубок КВН, у якому взяли участь шість кращих команд університетської ліги Клубів Веселих і Найкмітливіших: збірна команда «Блюз», команда фізико-математичного факультету «Seven bit», команда факультету української філології та журналістики «КамПот», команда історичного факультету «Full house», команда природничого факультету «Just do it» та команда педагогічного факультету «Валєра, пішов звідси».

колаж Весняний кубок

Змагалися учасники у двох конкурсах: «Візитка» на тему «Весна прийшла, а ми на парах» і «Музичне домашнє завдання», з не менш актуальною тематикою «Романтична душа студента». Своїми жартами, запальними танцями та веселими сценками про «нелегку» студентську долю команди викликали у глядачі сміх, сльози та шалені овації.

ббб

Отож, за результатами весняного кубка ліги КВН Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка перемогу здобула збірна команда «Блюз». Інші команди, проявивши не менш високий рівень підготовки,  здобули перемогу в різних номінаціях та смачні призи від профкому.

колаж Весняний кубок2

Подарунки для команд підготували й члени журі. Зокрема, депутат міської ради Олександр Полатайко вручив командам сертифікати на безкоштовну велопрогулянку. Головний редактор газети «Вечірній Кам’янець» Олеся Нечай презентувала переможцям весняного кубка подарунковий сертифікат на безкоштовний відпочинок у розважальному клубі «GO».