АМЕРИКАНСЬКИЙ ФУТБОЛ – НЕ МРІЯ, А РЕАЛЬНІСТЬ

гра1

9 квітня на університетському стадіоні відбувся перший в історії Кам’янця-Подільського матч з американського футболу. Молода команда нашого вишу «Титани» (капітан – Сергій Полюх) зійшлася в безкомпромісній боротьбі із хмельницькими «Гладіаторами» (капітан – Дмитро Бабій). Матч був неймовірно захопливим, адже американський футбол – один з найглядовищніших видів спорту!

Заповнені глядачами трибуни стадіону, драйвові вболівальники, запальні танці університетської команди черлідерів! Усіх емоцій та вражень словами не передати – треба було побачити та відчути!

IMG_9577гра4

Хай не виграли, але й не програли! Адже наші «Титани» лише починають, а команда-суперник «Гладіатори» грає багато років у вищій лізі України! Кращих гравців «Титанів» запросили грати у складі «Гладіаторів» на чемпіонаті України з американського футболу.

гра2

Від команди «Титани» та усієї академічної громади університету дякуємо Народному депутатові України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлові Сімашкевичу та Вадимові Савчуку за підтримку! Без допомоги влади провести цей грандіозний захід було б не можливо!

гра3sH8h9yYlDI8

До зустрічі на наступній грі з американського футболу на стадіоні університету!!!