Архів за квітня 19, 2016

ВИСТАВА “ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ”

qKzIZj4nks019 квітня 2016 року на сцені актового залу університету з великим успіхом відбулася прем’єра спектаклю за мотивами п’єси М. Старицького «За двома зайцями», підготовлена творчим колективом театральної студії факультету іноземної філології. Глядачі із захватом спостерігали талановиту гру акторів, здатність відтворити чудовий народний гумор класичного твору, яскраві костюми, лаконічну сценографію.M57G8iYr4rgУ вітальному слові до глядачів художній керівник студії доцент Н. Дворницька відзначила: «Зараз перед вами виступатимуть справжні актори. Я з цілковитою відповідальністю вимовляю ці слова, оскільки тільки справжні професіонали так щиро люблять сцену, так самовіддано працюють, намагаючись створити свято краси і добра, свято справжнього мистецтва».

Ми вітаємо талановитий колектив з прем’єрою, бажаємо успіхів та творчої наснаги.

НА ФАКУЛЬТЕТІ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ ОБРАЛИ СВОЮ МІС,

1M2RXq3QT0N49 квітня на факультеті української філології та журналістики відбувся конкурс краси, таланту та грації «Міс факультету 2016». Три чарівні студентки – Мамчур Лілія, Кириловська Катерина та Бараболя Юлія – змагалися за звання першої красуні факультету. Оцінювали конкурсанток члени журі, до якого увійшли: кандидат філологічних наук, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Щегельський Валерій Васильович, студентка ІІІ курсу Ясинецька Анастасія та спікер студентського сенату Марчук Олександр.

Конкурс проходив у чотири етапи.  Кожна з учасниць демонструвала свої творчі, комунікативні здібності, зачаровувала красою та впевненістю. Багато позитивних емоцій і хвилювань виникало у глядачів, які вибирали достойну конкурсантку, яка б могла отримати  звання «Міс глядацьких симпатій».

Марія Гуменна, Ірина Угніченко й Оксана Броншвагер подарували усім присутнім можливість насолодитись прекрасним виконанням пісень, а активні та веселі ведучі свята – Марта Панова й Оксана Броншвагер –підтримували загальну атмосферу, що робило захід динамічним і цікавим. Після всіх етапів конкурсу судді, справедливо оцінюючи, визначили переможців.

13015162_241706372884661_6666513406998754913_nІ місце та титул «Міс факультет українська філологія та журналістика 2016» здобула Катерина Кириловська, ІІ місце та титул «Віце-міс факультету 2016» – у Лілії Мамчур, перемогу в номінації «Міс грація» одержала Юлія Бараболя, а «Міс глядацьких симпатій»Лілія Мамчур.

Усі учасниці були щасливі та задоволенні конкурсом, дякували усім присутнім та одна одній, а загальна атмосфера заходу була незабутня та позитивна.

Оксана Броншвагер, голова студентського

самоврядування факультету української філології та журналістики