НА ФАКУЛЬТЕТІ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ ОБРАЛИ СВОЮ МІС,

1M2RXq3QT0N49 квітня на факультеті української філології та журналістики відбувся конкурс краси, таланту та грації «Міс факультету 2016». Три чарівні студентки – Мамчур Лілія, Кириловська Катерина та Бараболя Юлія – змагалися за звання першої красуні факультету. Оцінювали конкурсанток члени журі, до якого увійшли: кандидат філологічних наук, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології Щегельський Валерій Васильович, студентка ІІІ курсу Ясинецька Анастасія та спікер студентського сенату Марчук Олександр.

Конкурс проходив у чотири етапи.  Кожна з учасниць демонструвала свої творчі, комунікативні здібності, зачаровувала красою та впевненістю. Багато позитивних емоцій і хвилювань виникало у глядачів, які вибирали достойну конкурсантку, яка б могла отримати  звання «Міс глядацьких симпатій».

Марія Гуменна, Ірина Угніченко й Оксана Броншвагер подарували усім присутнім можливість насолодитись прекрасним виконанням пісень, а активні та веселі ведучі свята – Марта Панова й Оксана Броншвагер –підтримували загальну атмосферу, що робило захід динамічним і цікавим. Після всіх етапів конкурсу судді, справедливо оцінюючи, визначили переможців.

13015162_241706372884661_6666513406998754913_nІ місце та титул «Міс факультет українська філологія та журналістика 2016» здобула Катерина Кириловська, ІІ місце та титул «Віце-міс факультету 2016» – у Лілії Мамчур, перемогу в номінації «Міс грація» одержала Юлія Бараболя, а «Міс глядацьких симпатій»Лілія Мамчур.

Усі учасниці були щасливі та задоволенні конкурсом, дякували усім присутнім та одна одній, а загальна атмосфера заходу була незабутня та позитивна.

Оксана Броншвагер, голова студентського

самоврядування факультету української філології та журналістики