УНІВЕРСИТЕТ ОСЯГАЄ НОВІ ГОРИЗОНТИ – ФЛАГ-ФУТБОЛ!

1

Ще два місяці тому наш університет порадував Кам’янчан першим в історії міста матчем з американського футболу, у якому університетська команда «Титани» зіграла з хмельницькими «Гладіаторами». Однак, на цьому ми не зупинилися і швидко осягнули нові горизонти – флаг-футбол! Цей вид спорту представляє собою полегшену, безконтактну версію американського футболу. 18 червня на стадіоні нашого університету вперше в історії Кам’янця-Подільського було проведено серію матчів Чемпіонату України з флаг-футболу серед жіночих команд.

AKFU

Цього дня відбулася й перша «чемпіонатська» гра молодої команди нашого університету «Титаніди». У матчі проти «Вінницьких Вовчиць» дівчата показали яскраву гру, жагу до перемоги та справжній спортивний характер. То ж вітаємо всю академічну громаду нашого університету з новим вдалим початком!!! Проведення І-го туру Чемпінату України з флаг-футболу у нашому місті було б неможливим без допомоги влади. Щиро дякуємо народному депутату України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлу Сімашкевичу, ректорові К-ПНУ імені Івана Огієнка професору Сергію Копилову за сприяння в організації ігор. До зустрічі на наступній грі з флаг-футболу  на стадіоні університету!!!