Архів за вересня 1, 2016

УНІВЕРСИТЕТ ЗУСТРІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ!

22День знань – яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято.  Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої «золоті роки», а студентам – до своєї другої домівки: університету.

Це визначна подія, насамперед, для першокурсників, які зробили важливий крок у своєму житті і розпочали навчання в одному з найкращих вишів України – К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Для першокурсників нашого університету студентське життя розпочалося надзвичайно урочисто та цікаво.

1september 3 З особливою теплотою привітали першачків ректор університету професор Сергій Анатолійович Копилов, народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко, секретар міської ради Дмитро Сергійович Васильянов та заступник спікера студентського сенату Марія Герлєй.

1september 1  Приємним сюрпризом для присутніх стали концертні виступи талановитої молоді нашого університету.

1september 2

ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

1 вересня привітання