Архів за вересня 27, 2016

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Якщо хтось думає, що житиме у щасті, радості та мирі

після того, як посіяв насилля та жорстокість, він помиляється.

Це неможливо.

Той, хто посія вітер – пожне буревій.

Омраам Микаэль Айванхов

Ось уже майже три роки українці боронять незалежність своєї держави на Сході України. Зі зброєю в руках проти кремлівського агресора боряться відважні українські солдати, які віддають своє життя аби в Україні настав мир.

pyoaugeh6pe

21 вересня в рамках Міжнародного дня миру, студенти історичного факультету зібралися біля міської Ратуші аби провести акцію по збереженню миру, задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Своїм прикладом студенти історичного факультету, закликали усю небайдужу молодь приєднатися до них та разом наблизити омріяний спокій та мир в державі.

xt9qlfqki28

У наш час, коли в різних куточках світу і у нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, Міжнародний день миру стає особливо актуальним. Кожен з нас бажає, щоб День миру в Україні настав якомога швидше.

Артур Святий, студент історичного факультету