Архів за листопада 3, 2016

В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ЛІЗІ КВН НОВОНАРОДЖЕНІ

djyo7ugmma8

Уже 13 років поспіль в університеті відбувається надзвичайно яскравий захід – гра КВН «Першачок» на Кубок ректора, під час якої народжуються нові команди КВН. Цьогоріч за Кубок ректора змагалося 9 команд перших курсів: «Без паніки» (природничий факультет), «Steeple-Chase» (факультет фізичної культури), «Staff UP» (історичний факультет), «Без логіки» (факультет української філології та журналістики), «Малібу» (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології), «EasyМАТ» (фізико-математичний факультет), «4/4» та «У Пітровни» (економічний факультет) і «Хочу» (педагогічний факультет). Насолодитися гарним гумором та підтримати першачків прийшло стільки глядачів, що і яблуку не було де впасти.

1284351472

Більшість команд показала високий рівень підготовки. Юні кавеенщики потішили гарним гумором, чудовою акторською грою та… запальними танцями.  Цього року обрати найкращого було важко.

За результатами гри Кубок ректора виборола команда педагогічного факультету «Хочемо». Друге місце посіла команда «Staff UP», третє місце поділили команди «4/4» та «Без паніки». Всі команди отримали оригінальні свідоцтва «Про народження команди КВН», дипломи та смачнючі подарунки (серед яких улюблені студентські «ласощі» – сардельки й сосиски!). Команди, які посіли переможні місця, отримали право представляти наш університет на фестивалі Подільської Ліги КВН.

5img_0893

Надзвичайно гарний подарунок для університетської ліги КВН – кольоровий принтер – зробив Народний депутат України Володимир Мельниченко.

Однак на цьому подарунки для щасливих і радісних першачків не закінчилися. Після гри всі учасники були запрошені на студентську вечірку до «City Fashion Club», де й відсвяткували свій дебют. Тож вітаємо вас, першачки, з упевненим початком і вступом до Ліги КВН нашого університету!  Чекаємо наступних ваших творчих звитяг!

Марія Герлєй, спікер студентського сенату