Архів за грудня 1, 2016

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ «БАТЛ ЧЕРЛІДЕРІВ»

Без сумнівів, кожен з нас хоча б раз у житті дивлячись американські фільми про той чи інший вид спорту звертав увагу на динамічні виступи команд черлідерів. Пухнасті помпони, яскраві костюми, ритмічні танці, шпагати, гучні кричалки, акробатичні трюки – усе це викликає не менший вир емоцій і натхнення у глядачів, ніж сама гра. За останній рік черлідинг набув шаленої популярності серед студентства нашого університету.

1

29 листопада в університеті відбулися перші змагання серед груп підтримки факультетів «Батл черлідерів». У змаганнях взяли участь команди економічного факультету «Sweet girls», фізико-математичного факультету «Big Boss», факультету української філології та журналістики «Drive», факультету фізичного виховання «In paradise» та команда «Hell fox» з факультету КСПП.  Змагалися учасники в номінації ЧІР-ДАНС, де «Чір» – елементи спортивної гімнастики та акробатики, побудова піраміди та кричалки, а «Данс» – танцювальна програма. Як відомо глядачі будь-якого культурно-масового дійства прагнуть побачити динамічний і запальний виступ черлідерів у яскравих костюмах. Саме тому у  змаганнях з черлідингу існують обов’язкові елементи, а саме: вихід та представлення команди, кричалки, форма та гарні пухнасті помпони. Саме ці елементи й демонстрували учасники у першому конкурсі змагань.

2

Під час другого конкурсу команди показали гарний рівень хореографії, елементи спортивної гімнастики і акробатики, побудову піраміди та вміння працювати з глядачами.

За результатами змагань перемогу здобула команда фізико-математичного факультету «Big Boss». Усі учасники отримали дипломи від ректора університету та цікаві і смачні подарунки.

k3lkxfbtsue

Дякуємо народному депутатові Володимиру Мельниченку за сприяння у проведенні цікавого та змістовного заходу для студентської молоді!