Архів за грудня 5, 2016

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ВОЛОНТЕРІВ УНІВЕРСИТЕТУ

iyygennfby85  грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в міській раді відбулося урочисте засідання, під час якого кращі волонтери міста були відзначені грамотами та подяками. Приємно, що серед кращих були й представники академічної громади нашого університету – завідувач кафедри мистецьких дисциплін, професор Наталія Урсу, студентка факультету української філології та журналістики Юлія Хмельовська, голова студентського самоврядування факультету української філології та журналістики Оксана Броншвагер та інші.

Студентський клуб університету

Новий багатообіцяючий проект AIESEC

gxzjyjqwtq

5 грудня в університеті відбулося відкриття міжнародної молодіжної програми AIESEC, що надає можливість молоді розвинути свої лідерські та професійні якості для здійснення позитивного впливу на суспільство. Існує ця програма вже понад 60 років, представлена у 124 країнах світу. В Україні функціонує у 19 містах протягом 19 років. Основною діяльністю AIESEC є організація міжнародних та національних соціальних проектів, програми обміну та програми професійних стажувань.

Студентський клуб університету