МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ВОЛОНТЕРІВ УНІВЕРСИТЕТУ

iyygennfby85  грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в міській раді відбулося урочисте засідання, під час якого кращі волонтери міста були відзначені грамотами та подяками. Приємно, що серед кращих були й представники академічної громади нашого університету – завідувач кафедри мистецьких дисциплін, професор Наталія Урсу, студентка факультету української філології та журналістики Юлія Хмельовська, голова студентського самоврядування факультету української філології та журналістики Оксана Броншвагер та інші.

Студентський клуб університету

Один комментарий на “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ВОЛОНТЕРІВ УНІВЕРСИТЕТУ”

1. Makaila сказав:

I have not checked in here for a while since I thought it was getting boring, but the last handful of posts are really great quality so I guess I’ll add you back to my daily blitolsg. You deserve it my friend.