СТУДЕНТИ «ПРОКАЧАЛИ МІЗКИ» ПЕРЕД СЕСІЄЮ НА ВСІ СТО

8 грудня відкритий зимовий кубок К-ПНУ зі спортивного брейн-рингу зібрав кращі мізки Кам’янця-Подільського. Про те, що то за гра брейн-ринг, знає кожен. А ось що собою представляє його спортивна версія? Більшість з вас скажуть, що це та сама гра, але на спортивну тематику. А ось і ні!  Головна відмінність спортивного брейн-рингу від класичного полягає в тому, що у грі бере участь одночасно кілька команд. Якщо у класичній версії цієї гри команда, яка першою дала правильну відповідь, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання, то у спортивній версії зараховуються правильні відповіді усіх команд. Перемагає та команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.

Цього разу в університетській їдальні зібралося дванадцять команд справжніх інтелектуалів, серед яких – дев’ять молодих («Бемц», «Мандаринки», «Пацики», «Титани К-ПНУ», «Ми за ЗОЖ», «Патутасан», «Гіпократ», «Shershe la fam», «Друга зміна») та три – вже «стріляні горобці» (команди «На колесах», «Палата №6» і «Народжені перемагати»).

Гра була захопливою та жвавою. Ведучий Анатолій Анатолійович Заводовський не лише ставив цікаві запитання, але й вміло підтримував бойовий дух команд. У веселій і теплій атмосфері дві години «з гаком» промайнули настільки швидко, що учасники та глядачі не встигли й оком змигнути. Переміг досвід – команда «На колесах».

Чоловіки-переможці вже вкотре продемонстрували шляхетність, віддавши всі смачні призи найвродливішій команді дівчат «Мандаринки» з факультету КСПП.

Після гри учасники продовжили спілкування за чашкою гарячого чаю та ароматної кави з різноманітними смаколиками «в прикуску».

Дякуємо за постійну підтримку народному депутатові України Володимирові Володимировичу Мельниченку, міському голові Михайлові Євстафійовичу Сімашкевичу та ректорові університету професору Сергієві Анатолійовичу Копилову.

5 коммент. на “СТУДЕНТИ «ПРОКАЧАЛИ МІЗКИ» ПЕРЕД СЕСІЄЮ НА ВСІ СТО”

1. Addy сказав:

Stili! Synes du viser stort mot som pusser ned med sÃ¥ mange nagler rundt kanten,, tror tÃd¥iolmgheten hadde vært oppbrukt før jeg var ferdig med den ene siden :)Klem

2. am gasit marfa de calitate la oamenii astia v am pus link ul mai sus in semnatura am luat de la ei si invertor si redresor si ambele functioneaza ireprosabil doar servirea lor nu este asa ireprosabila ….

3. Bonsoir Il me semble que les idées de votre post ont besoin certaines commentaires: Cette approche semble valable cependant je n’approuve pas les divers posts ci dessus… Vous devriez apporter quelques sources pour etre plus convaincant. Merci d’avance

4. The purchases I make are entirely based on these articles.

5. En cuerpo no, (aunque quisiera) pero en espíritu los acompañaré. Que se diviertan como enanos de circo.JJ, le das un fuerte abrazo a Nicté de parte mía, por fa.Abrazo de oso para tí.