СТУДЕНТИ «ПРОКАЧАЛИ МІЗКИ» ПЕРЕД СЕСІЄЮ НА ВСІ СТО

8 грудня відкритий зимовий кубок К-ПНУ зі спортивного брейн-рингу зібрав кращі мізки Кам’янця-Подільського. Про те, що то за гра брейн-ринг, знає кожен. А ось що собою представляє його спортивна версія? Більшість з вас скажуть, що це та сама гра, але на спортивну тематику. А ось і ні!  Головна відмінність спортивного брейн-рингу від класичного полягає в тому, що у грі бере участь одночасно кілька команд. Якщо у класичній версії цієї гри команда, яка першою дала правильну відповідь, позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання, то у спортивній версії зараховуються правильні відповіді усіх команд. Перемагає та команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.

Цього разу в університетській їдальні зібралося дванадцять команд справжніх інтелектуалів, серед яких – дев’ять молодих («Бемц», «Мандаринки», «Пацики», «Титани К-ПНУ», «Ми за ЗОЖ», «Патутасан», «Гіпократ», «Shershe la fam», «Друга зміна») та три – вже «стріляні горобці» (команди «На колесах», «Палата №6» і «Народжені перемагати»).

Гра була захопливою та жвавою. Ведучий Анатолій Анатолійович Заводовський не лише ставив цікаві запитання, але й вміло підтримував бойовий дух команд. У веселій і теплій атмосфері дві години «з гаком» промайнули настільки швидко, що учасники та глядачі не встигли й оком змигнути. Переміг досвід – команда «На колесах».

Чоловіки-переможці вже вкотре продемонстрували шляхетність, віддавши всі смачні призи найвродливішій команді дівчат «Мандаринки» з факультету КСПП.

Після гри учасники продовжили спілкування за чашкою гарячого чаю та ароматної кави з різноманітними смаколиками «в прикуску».

Дякуємо за постійну підтримку народному депутатові України Володимирові Володимировичу Мельниченку, міському голові Михайлові Євстафійовичу Сімашкевичу та ректорові університету професору Сергієві Анатолійовичу Копилову.