ФЛЕШ-МОБ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Як тільки зима “заглядає у вікно” – усі ми чекаємо на початок зимової казки, котра приходить з Днем Святого Миколая. 19 грудня з нагоди цього світлого та радісного свята студенти нашого університету перетворилися на помічників Миколая та взяли участь у міському флеш-мобі «Миколай вітає Кам’янчан». З величезним мішком подарунків, гарним настроєм та посмішками помічники Миколая вітали дітлахів на вулицях  міста, у шкільних та маршрутних автобусах.

Оксана Броншвагер, писар студентського сенату

Один комментарий на “ФЛЕШ-МОБ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ”

1. Janessa сказав:

Joyce, Sorry it took me a while to get back to you. You could do it without trinnaig but the soreness would probably be pretty bad. It is always best to build up but I am sure you can do it without training first. Always be careful and listen to your body.