ХОУ-ХОУ-ХОУ! СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Ось і засяяла вогнями головна красуня нашого міста – новорічна ялинка. За гарною традицією, відкриття новорічної ялинки відбулося у День Святого Миколая. Для кам’янчан була підготовлена цікава програма дійства, в якому взяли участь і наші студенти.

Цього ж дня стартував новий цікавий проект «Новорічні батли ді-джеїв» на приз міського голови.  Новорічні батли на площі біля ратуші розпочали студенти К-ПНУ. Ді-джея Ben4ikа прийшли підтримати сотні представників студентської молоді. Хороводи, конкурси, новорічні пісні, запальні танці та гомінкий сміх… Такої гучної гулянки ратуша ще не бачила.  Весело, як завжди, було і малим, і старим!

Дякуємо за підтримку міській владі, студентам та всім учасникам заходу! Окрема подяка ведучому, Дідові Морозу та ді-джею в одній особі – Вадимові Бенику!

2 коммент. на “ХОУ-ХОУ-ХОУ! СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!”

1. Jenelle сказав:

Picasanta, não se abespinhe e tome isto pelo seu valor facial: passar o tempo. Aqui é assim mesmo. Leões de papel, como dizia o saudoso Mao quue-des-tem. Ou o horizonte vermelho, sei lá.