Архів за грудня 28, 2016

ПІСЛЯ СЕСІЇ «СПІЙМАЛИ» СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ

Від багатьох зараз можна почути, що Новий рік на носі, а відповідного настрою немає, але тільки не від студентів К-ПНУ. Наші енерджайзери встигають усе: і сесію скласти, і до свята підготуватися. 27 грудня у «City Fashion Club» відбулася новорічна вечірка для активних студентів нашого університету.

На свято зібрався весь «цвіт»: молоді науковці, кавеенщики, гравці у брейн-ринг, черлідери, представники студентського самоврядування, спортсмени, співаки, танцюристи, музиканти. У по-новорічному прибраному залі з ялинкою було все, чого молодій душі заманеться: новорічні танцювальні батли, веселі конкурси та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки, дотепні привітання та жарти… Дійсно весело та по-новорічному святково.

Нехай цей заряд позитивних емоцій наші студенти принесуть у свої родини і весело проведуть новорічні та різдвяні свята. До зустрічі у новому 2017 році!

Відділ навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти