НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТЕАТР МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ НА СЦЕНІ УНІВЕРСИТЕТУ

Ось і настала довгоочікувана весна,  яка мимоволі налаштовує кожного на романтичний настрій, вирішуючи і заглиблюючись в одвічну проблему людських стосунків – чоловіка і жінки. Напередодні справжнього свята весни та жіночності студенти та працівники університету отримали гарний подарунок – можливість долучитись до прекрасного переглянувши виставу «Самогубство самоти» (за твором Неди Нежданої) у  виконання народного аматорського театру Кам’янець-Подільського МБК.

Глядачі потрапили у  карнавал непередбачуваних подій, стали свідками розслідування злочину та його провокації, сповіді й кохання.

Від імені студентського та науково-педагогічного складу висловлюємо щиру подяку колективу народного аматорського театру Кам’янець-Подільського МБК за популяризацію театрального мистецтва та значний внесок у культурно-естетичний розвиток студентської молоді.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus