Архів за березня 4, 2017

МИ ЗНОВУ НА TV!

Ось і повернулися команди студентської ліги КВН К-ПНУ імені Івана Огієнка зі зйомок  І туру телевізійної студентської гри «Битва вишів КВКактус-2017». Цього разу наш університет  представляли три команди першачків: «4 на 4» (економічний ф-т), «Стаф Ап» (історичний ф-т) та «Чотири з половиною» (природничий ф-т).

У цікавій та рівній боротьбі з командами «Пагранци» (НАПВУ) та «Твоя команда» (ХУУП) наші першокурсники продемонстрували якісний гумор, неабиякі таланти сценічної майстерності, мистецтво перевтілюватися. Усі команди отримали схвальні відгуки від авторитетного журі та пройшли до наступного туру. Малеча росте на очах! ))) Через два-три роки будемо тримати курс на Одесу! Насамкінець команди та журі культурно відпочили у хмельницькій «Диканці».

У черговий раз дякуємо нашому міському голові Михайлу Євстафійовичу Сімашкевичу за допомогу в реалізації студентських мрій.

Відділ начально-виховної роботи та гуманітарної освіти